מה נשים רוצות ומה גברים רוצים בקשר הזוגי?

אם רק היינו מבינים את המערכת הסיסטמתית של הגבר והאשה היה לכולנו קל יותר. למרות שהבנת הגבר והאשה דורשת לימוד מקיף ויסודי ויש הרבה סודות הטמונים בהם, עם כל זאת החלטתי להגיש לפניכם את הבסיס היסודי ביותר שממנו פורצים ענפים רבים.

אז מה נשים רוצות בקשר?

אשה זקוקה בקשר לאהבה, ליחס!

 להרגיש נאהבת, נחשקת, מושכת, על ידי הרבה תשומת לב והתעניינות בה. שהגבר יכיל אותה ובעיקר יקשיב לה. נשים לרוב רוצות שגברים ישלטו בסיטואציה ויבינו לבד מה הן צריכות ורוצות, גם אם הן לא ביקשו באופן ישיר. כי אשה לרוב, מדברת עם גבר ברמזים ומצפה שהוא יתעלה על עצמו ויבין לבד מה מוטל עליו באותו רגע.

הציפייה הנשית מהגבר, היא לרוב מקום לאכזבות, כי גברים בדרך כלל נצמדים למלל הישיר, ועם נשים, הם לרוב מפספסים את מה שמעבר למילים.

כמו כן, האשה מצפה שהגבר שלה יהיה סלחן ומתחשב כלפיה, לגבי כל השינויים ההורמונליים במצבי רוחה,

אשה לא באמת רוצה שהגבר שלה יאהב אותה ממקום של נידיות, נזקקות, וביטול עצמי שלו עד כדי כך שהוא לא יכול בלעדיה והיא כל עולמו, והחמצן שלו. הוא יכול, אולי חייב, לעסוק בעבודה, בעשייה שלו, בתחביבים שלו ובעולם האישי הפרטי שלו, אבל בין לבין ולאחריהם, שלא ישכח אותה ויתן לה הרבה אהבה.

האשה רוצה להרגיש שהיא מספר אחד של הגבר שלה וששום דבר מעולמו האישי לא בא על חשבונה! למרות שמבחינתה, ראוי מאד שיהיו לגבר סדר יום ועולם משלו, שזוהי הגבריות והיציבות והמשענת שאשה מחפשת בשיא תפארתה. זה אומר – אני אבל לא רק אני!

ומה גברים רוצים/צריכים?

גברים לא באמת זקוקים לאובר צומי והתמרחות. בדרך כלל, גבר שמתרעם ומרגיש מתוסכל מחוסר צומי של האשה שאיתו, אין הדבר נובע מחוסר רגשי, אלא מפגיעה בכבוד שלו. (איך היא יכולה לשכוח אותי???), בניגוד לאשה, שהצורך שלה בתשומת לב בקשר הוא רגשי.

הסוד הגדול הוא שגברים רוצים להרגיש מועילים יותר מאשר נאהבים!

גבר מחפש למי לתת את מתנת הנתינה האדירה שלו, רוצה לראות את בת זוגתו מסופקת, שמחה וחיננית עם הרבה שמחת חיים, אבל חשוב לו שזה יהיה בגללו, שהוא חלק משמעותי בחיים שלה על ידי שנתינתו עושה פירות לשמחה שלה.

גבר יכול לעסוק שעות על משהו למען הבית ולמען האשה שלו. לעבוד על איזו משימה הקשורה באשה שלו, אך יותר ממה שחשוב לו שהמעשה שהוא לקח על עצמו יצליח, חשובה לו הדקה של ההערכה של בת זוגתו למה שעשה, שהיא מרוצה מההשקעה, ומעריכה אותו על כך, ומפזרת מילים של תודה כמו: “יצא לך כל כך טוב”, “איזה אלוף אתה”, “איזה ידיים”, “מה הייתי עושה בלעדיך”, “תותח, כלי, משקיען” וכל המילים המפוצצות הללו. כך הגבר מרגיש שגבריות הנתינה שלו באה לידי ביטוי.

זה נכון גם לגבי מתנות או תכשיט שהוא קונה. לאחר השקעת מחשבה, ריצות, בירורים, הזמנות, תשלום, עטיפה ומכתב ברכה. זה לא נגמר עבורו בנתינה של לצאת ידי חובה. חשובה לו ההערכה המוחצנת שבאה אחר כך. לדעת שאשתו מאושרת מהמעשים שלו.

“ואוו תודה,אני מתה עליך”, וחיבוק חזק ונשיקה שלאחריו, מעבירים בגבר חשמל והוא ממוגנט לבת זוגתו ויביא בשבילה גם את הירח. כמה פשוט.

כשאשה לא מרוצה ממתנה, מעשה, השקעה, של הגבר שלה, ואף מביעה זאת באופן מוחצן, הגבר בתוך תוכו מרגיש מרוקן, לא מועיל, לא שווה. והוא מתחיל ליצור טינה סמויה ל-בת זוגתו.

מה שבהמשך הדרך יתבטא במשפט הכה מפורסם שגברים אומרים לי: “כל מה שאני עושה בשבילה לא טוב לה”.

פעמים שהאשה שלך לא באמת התכוונה לתסכל אותך, אלא היא פשוט בוחנת אותך, כיצד תגיב לתגובה שלה, ועל כך נכתוב מתישהו במאמר נפרד.

אלו הם המנועים הבסיסיים של הצורך של גברים ונשים בקשר זוגי, ואידך זיל גמור